AFOL

چرایی ضرورت وجود منجی برای بشریت

دلایل وجود یک منجی برای عالم بشریت چیست؟ – پرسمان

اما با بررسی تاریخ بشریت و ادیان می بینیم اعتقاد به منجی در ادیان و مکاتب مختلف مطرح گشته است. پس نیاز به منجی بر اثر تجربه بشر در طول تاریخ با جان انسانها عجین گشته است.

ضرورت وجود منجی با استفاده از عقل و نقل تبيين شود

برای شناساندن حضرت ولی‌عصر(عج) و منجی عالم بشریت بايد با استفاده از عقل و نقل عمل كرد و مباحث مربوط به مهدويت همانند ساير موارد اصول دين قابل استدلال عقلی است.

ضرورت منجی -انتقام امام زمان(عج) – پرسمان

باعث خواست آگاهانه و طلب عاشقانه ظهور منجى و مصلح الهى از سوى بیشتر انسان ها است. در واقع همه حکومت ها، گروه ها، اندیشه ها و مکاتب، تمامى ترفندها و برنامه هاى خود را براى رفع کاستى هاى جامعه بشرى به کار مى گیرند ؛ ولى به دلایل مختلف موفّق به این کار نمى شوند.

ضرورت همگرایی همه ادیان و مذاهب برای ظهور منجی/ «انقلاب …

14/07/2020 · جمعی از علما و اندیشمندان با بیان اینکه انقلاب اسلامی جهشی در تقریب مذاهب بوده است، تأکید کردند: پیروان همه مذاهب با بهره‌گیری از انقلاب اسلامی به عنوان الگوی وحدت، زمینه‌ ظهور منجی عالم بشریت را فراهم سازند.

برای تحقق ظهور باید ضرورت وجود منجی را درک کنیم – شبستان …

حجت الاسلام کلباسی با تأکید بر این که برای تحقق ظهور باید ضرورت وجود منجی را درک کنیم، گفت: مقدمه هر حرکتی بحث معرفت است و ما بدون معرفت نمی توانیم برای دوران ظهور آماده شویم.

نظام طب آرمانی، منجی بشریت

قدرتی برتر از انرژی هسته‎ای در گفت‎وگو با استاد حسین خیراندیش . نظام طب آرمانی، منجی بشریت / حمیدرضا رحیمی . استاد حسین خیراندیش رییس مؤسسه تحقیقات حجامت ایران و یکی از تأثیرگذارترین چهره‎‎های حال حاضر جریان طب سنتی و …

نقش کرونا در تعمیق احساس به منجی و نگاه بشریت به مقوله ظهور

نقش کرونا در تعمیق احساس به منجی و نگاه بشریت به مقوله ظهور ایرنا – تهران- صاحب نظران و کارشناسان حاضر در وبینار بیروت تأکید کردند که همه‌گیری و گسترش ویروس کرونا در جهان سبب شد که پیروان ادیان مختلف در جهان بیش از هر زمان دیگری به منجی و رهایی‌دهنده از سختی‌ها و گرفتاری‌ها احساس نیاز پیدا کنند.

حقیقت اصلی ظهور منجی در همه مذاهب، یکی است – شبستان | خبر …

16/10/2021 · کارشناس و پژوهشگر مذهبی گفت: حقیقت اصلی ظهور منجی در همه مذاهب یکی است و پیروان همه ادیان الهی به ظهور یک مصلح جهانی و منجی که جهان را نجات می دهد اعتقاد دارند. … ادامه خبر.

آیا احکام فقهی، چرایی دارند؟ – گنجینه پاسخ ها – اسلام …

آیا احکام فقهی، چرایی دارند؟ – گنجینه پاسخ هااسلام کوئست – مرجعی برای پاسخگویی به سوالات دینی، اعتقادی و شرعی پاسخگویی به سوالات دینی, پرسش و پاسخ اسلامی, پاسخ به سوالات شرعی, پرسش و پاسخ مسائل شرعی, شبهات دینی, پاسخ گویی …

چرایی و ضرورت تبلیغ دین در فراسوی مرزها – خبرگزاری حوزه

بدست نیامد پس در زمان و مکانی دیگر نباید این امر ادامه یابد . تبلیغ دین امریست مادام ، پویا و حیات بخش، چون انسان هر عصر و مصری محتاج چشمه جوشان توحید است باید این آب حیات بدست هادیان دین حق، به کام تشنگان راه نابلد برسد. ضرورت یادگیری زبان خارجه.

با وجود قرآن و سنت، دیگری چه نیازی به امام هست؟/ امام زمان …

ــ در انتظار منجی 4 / مصاحبه ابنا با «استاد محمدی» درباره چرایی ضرورت و وجود امام زمان(عج) ــ مصاحبه اختصاصی ابنا با «استاد نجم الدین طبسی» درباره حضرت خدیجه کبری(س)

سامانه ثبت نام مدارس منجی (عج)

4- اعتقاد به ضرورت بسترسازی ملی و فراملی در امر ظهور منجی عالم بشریت ارواحنا فداه و تربیت نیروهای کارآمد در گستره ملی و فراملی

مهدویت – ویکی شیعه

منجی موعود و نجاتبخش در نزد اقوام و ملل مختلف با آیین‌ها و فرهنگ‌های کاملاً متفاوت، به اَشکال و صور گوناگون و متنوعی مطرح شده است؛ اما جملگی تقریباً در یک نکته متفق‌القول‌اند که نجات بخشی خواهد آمد و آنان را از یوغ بندگی ستمکاران و حاکمان زورگو رهانیده، جامعه‌ای پر از عدل و داد به وجود خواهد آورد.

فلسفه اصلی سریال «بازی مرکب» چیست؟/ از ظهور منجی بودا تا …

15/11/2021 · از ظهور منجی بودا تا جولان نمادهای کابالایی یهود … کردن رهگذران به پذیرش دین مسیحیت به عنوان یگانه راه نجات و رهایی بشریت از رنجها و دردها هستند. … موضوعی که چرایی واضحی در آن به چشم نمی خورد.

روش تحقیق نجات بخشی در ادیان

اهمیت و ضرورت تحقیق. اهمیت و ضرورت این تحقیق در این است که عالم بشریت امام عصر (عج) بشناسند و خود را جهت ظهور هر چه سریعتر آن حضرت آماده نمایند . سوالات تحقیق. 1-نجات بخشی در ادیان چگونه است؟

امام جمعه تبریز: مردم می‌پرسند چرا با تغییر دولت مسائل …

علم‌الهدی: اگر مسئولان سیاست خارجی استکبارستیزی کنند زمینه ظهور منجی بشریت فراهم می‌شود انتقاد شدید از کم کاری مجلس و دولت برای مهار گرانی ها/ جالب است ارز ۴ هزار و ۲۰۰ تومانی نیم‌ساعته پرونده‌اش بسته شد!

ضرورت توجه به بُعد مقاومت قیام عاشورا در عرصه بین الملل …

برای پیروان ادیان ابراهیمی به دلیل دعوت امام حسین (ع) به خدا به عنوان محوری ترین اصل ادیان الهی الگو است و در مباحثی همچون حریت، آزادی و اصول اخلاقی برای کل بشریت و انسانیت می‌تواند الگو باشد.

کمپین بین المللی دعا فقط برای یک نفر جهت زمینه سازی ظهور

کمپین بین المللی دعا فقط برای یک نفر جهت زمینه سازی ظهور. صفحه اصلی. فیلم. عکس. صوت. مطالب. نذورات و کمک های مالی. اساتید مهدوی. همکاری با کمپین.

راز آن سه مغ! (به بهانهٔ سال نوی مسیحی)، آرمین لنگرودی …

22/12/2021 · پانویس‌ها: ۱- متن انگلیسی: And it came to pass, when the Lord Jesus was born at Bethlehem of Judæa, in the time of King Herod, behold, three magi came from the east to Jerusalem, as Zeradusht had predicted; and there were with them gifts, gold, and frankincense, and myrrh. And they adored Him and presented to Him their gifts (Syriac Infancy Gospel; 7).

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , ,