AFOL

۲۲بهمن روز پيروزي انقلاب اسلامي ايران

22بهمن روز پيروزي انقلاب اسلامي ايران

21/01/2022 · 22 بهمن 22بهمن روز پيروزي انقلاب اسلامي ايران از هفدهم تا 22 بهمن 57، ایران یکی از دوره های استثنایی تاریخ سیاسی جهان را گذرانید. در این ایام، دو دولت در یک مرکز و بدون هیچ گونه مرزبندی مواجه بودند. دولتی که پشتوانه و عامل مشروعیت خود را از دست داده و از قدرت نظامی محروم گشته و با انقلابی عظیم روبرو بود.

جواد پیرانی » 22بهمن روز پيروزي انقلاب اسلامي ايران

۲۲بهمن روز پیروزی انقلاب اسلامی ایران از هفدهم تا ۲۲ بهمن ۵۷، ایران یکی از دوره های استثنایی تاریخ سیاسی جهان را گذرانید. در این ایام، دو دولت در یک مرکز و بدون هیچ گونه مرزبندی مواجه بودند.

پایگاه خبری سرمایه گستران » ۲۲بهمن روز پیروزی انقلاب …

۲۲بهمن روز پیروزی انقلاب اسلامی ایران از هفدهم تا ۲۲ بهمن ۵۷، ایران یکی از دوره های استثنایی تاریخ سیاسی جهان را گذرانید. در این ایام، دو دولت در یک مرکز و بدون هیچ گونه مرزبندی مواجه بودند. دولتی که پشتوانه و عامل مشروعیت خود را از دست داده و از قدرت نظامی محروم گشته و با انقلابی عظیم روبرو بود.

22بهمن روز پيروزي انقلاب اسلامي ايران

22بهمن روز پيروزي انقلاب اسلامي ايران از هفدهم تا 22 بهمن 57، ایران یکی از دوره های استثنایی تاریخ سیاسی جهان را گذرانید. در این ایام، دو دولت در یک مرکز و بدون هیچ گونه مرزبندی مواجه بودند.

” 22بهمن روز پيروزي انقلاب اسلامي ايران

” 22بهمن روز پيروزي انقلاب اسلامي ايران ” : از هفدهم تا 22 بهمن 57، ایران یکی از دوره های استثنایی تاریخ سیاسی جهان را گذرانید.

22بهمن روز پيروزي انقلاب اسلامي ايران..

22بهمن روز پيروزي انقلاب اسلامي ايران از هفدهم تا 22 بهمن 57، ایران یکی از دوره های استثنایی تاریخ سیاسی جهان را گذرانید. در این ایام، دو دولت در یک مرکز و بدون هیچ گونه مرزبندی مواجه بودند.

22بهمن روز پيروزي انقلاب اسلامي ايران

22بهمن روز پيروزي انقلاب اسلامي ايران از هفدهم تا 22 بهمن 57، ایران یکی از دوره های استثنایی تاریخ سیاسی جهان را گذرانید.

بایگانی‌های 22بهمن پیروزی انقلاب اسلامی ایران – ایران سپید …

22بهمن پيروزي انقلاب اسلامي ايران – سخن کوتاه – blogfa; 22بهمن : در روز 22 بهمن 1357، تاريخ نهضت اسلامي مردم ايران به (…)ي امام … پیروزی شکوهمند 22 بهمن 57، حاصل عوامل بسیاری است که مهم ترین آن ها …

22بهمن روز پيروزي انقلاب اسلامي ايران

22بهمن روز پيروزي انقلاب اسلامي ايران با وسعت یافتن دامنه های انقلاب، قرار بر این شد که سران ارتش پهلوی، دست به کودتا زده و با به دست گرفتن قدرت، انقلاب مردمی را سرکوب سازند.

ایران در انقلاب – همشهری آنلاین

همشهری دو – محمد گرشاسبی: عصر ۲۲بهمن ۱۳۵۷ وقتی عبارت «این صدای انقلاب اسلامی ایران است» از رادیو سراسری پخش شد همه مردم فهمیدند که انقلاب اسلامی پیروز شده و رژیم سلطنتی شاهنشاهی پهلوی به تاریخ پیوسته است.

اهل قلم | بهمن ۱۳۹۵

۲۲بهمن 22بهمن روز پيروزي انقلاب اسلامي ايران از هفدهم تا 22 بهمن 57، ایران یکی از دوره های استثنایی تاریخ سیاسی جهان را گذرانید. در این ایام، دو دولت در یک مرکز و بدون هیچ گونه مرزبندی مواجه …

بیست و دوم بهمن روز پيروزي انقلاب اسلامي ايران گرامی باد

بیست و دوم بهمن روز پيروزي انقلاب اسلامي ايران گرامی باد. به گزارش روابط عمومی بیمارستان سینا،از هفدهم تا 22 بهمن 57، ایران یکی از دوره های استثنایی تاریخ سیاسی جهان را گذرانید. در این ایام، دو …

مجتمع آموزشي و پرورشي حضرت قائم(عج) | بهمن ۱۳۹۱

راهپيمايي روز ۲۲بهمن سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي ايران مدارس توحيد ، شهيد مفتح، حافظ ، ابن سينا وخيام + نوشته شده در سه شنبه بیست و چهارم بهمن ۱۳۹۱ ساعت 11:19 توسط حشمت الله بسطامي | نظر بدهيد برگزاري جشن پيروزي انقلاب

روندتاثير انقلاب اسلامي ايران بر عراق(با گذشت ده سال از …

روندتاثير انقلاب اسلامي ايران بر عراق (با گذشت ده سال از سقوط صدام) انتقال یا صدور پیام ها ، آرمان ها و ارزش های یک ایدئولوژی ، دین و فرهنگ از یک جامعه به جوامع دیگر امری شایع و متداول است . صدور …

نقش انقلاب اسلامي ايران در تغيير نگرش به آموزه مهدويت

با پيروزي انقلاب اسلامي ايران رويكرد انديشوران مسلمان و غيرمسلمان به اين انديشه نيز تغيير يافت و ديگر مانند گزاره‌اي هم رديف ساير گزاره‌هاي ديني به تحقيق در بارة آن پرداخته نشد.

نمايش اقتدار ملت در روز پاسخ به بي‌ادبي امريكايي‌ها

«راز ماندگاري و استحكام و اقتدار دروني نظام اسلامي، متكي بودن نظام بر ايمان‌ها، محبت‌ها و اراده‌هاي مردم است و ملت ايران در راهپيمايي 22 بهمن امسال، شعارهاي انقلاب را با استحكام فرياد خواهد زد و بار ديگر اقتدار ملي و …

حضور متفاوت مردم انقلابی در آغاز چهل و سومین سال پیروزی …

مردم سیستان و بلوچستان امروز در روز ۲۲بهمن، با حضور متفاوت خود نسبت به سال‌های قبل، ر صلابت ۴۲ساله‌ی انقلاب اسلامی افزودند تا مسیر رشد و تعالی ایران قوی هموارتر شود.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , ,